Tuloksia 2016

Vireläisten tuloksia muualta... TUOREIMMAT YLÖS ;)

 

Maastofinaali, Kuortane 24. -25.9.2016 TULOKSIA

13-9-v pm-moniottelut Saarijärvi 18.9.2016 TULOKSIA

Syyskisat Äänekoski 17.9.2016 TULOKSIA

Syysheitot Äänekoski/S 17.9.2016 TULOKSIA

Osuuspankin hippokilpailut Tampere 12.9. TULOKSIA

KLL-mestaruuskilpailut Kerava 10.-11.9. TULOKSIA

Suomi-Ruotsi maaottelu 3.9. Tampere TULOKSIA

Vattenfall-seuracupin finaali Giga-sarja Valkeakoski 3.9.TULOKSET

Vattenfall-seuracupin finaali Giga-sarja, Sukkulaviesti ja loppupisteet

Pk.kilpailut Orivesi 25.8.TULOKSIA

22-v Pohjoismaiden ja Baltian mestaruuskilpailut Espoo/Leppävaara 20. -21.8. TULOKSIA

SM-kilpailut M/N17,16 Kajaani 19. -21.8. TULOKSIA

SM-kilpailut P/T15,14 Hämeenlinna 19. -21.8. TULOKSIA

49. Auliksen Olympialaiset 14.8.2016 TULOKSET

Junior Athletics Meeting - JAM Jyväskylä 13.8.2016 TULOKSIA

Vattenfall, 2.osakilpailu Saarijärvi 10.8.2016 TULOKSET

Sisulisähuipentuma 15-9-v Jyväskylä 5.- 6.8.2016 TULOKSIA

Nuorten eliittikisat Hyvinkää 1.8.2016 TULOKSIA

Aluemestaruuskilpailut M/N19,17 Alaveteli 29. - 30.7.2016 TULOKSIA

Tähtikisat Orimattila 28.7.2016 TULOKSIA

Kaupungin mestaruuskilpailut Orivesi 28.7.2016 TULOKSIA

Kaupungin mestaruuskilpailut Ylöjärvi 27.7.2016 TULOKSIA

Pm-moniottelut 15-9-v Äänekoski 19.7.2016 TULOKSIA

Kankaanpää Games Kankaanpää 19.7.2016 TULOKSIA 

Kansalliset kilpailut Viitasaari 17.7.2016 TULOKSIA

Hannes Junior Games Kuopio 17.7.2016 TULOKSIA

Tähtikisat Virrat 16.7.2016 TULOKSIA

42. Pentin Olympilalaiset Saarijärvi 16.7.2016 TULOKSIA

Eliittikisat Lahti 14.7.2016 TULOKSIA

Heinäkuun nuorisokisat Äänekoski 14.7.2016 TULOKSIA

Aluemestaruuskilpailut Alajärvi 12. - 13.7. TULOKSIA

Aluekilpailut Muurame 12.7.2016 TULOKSIA

Pk.kilpailut Orivesi 7.7.2016 TULOKSIA

SM-viestit Helsinki 2.-3.7.2016 TULOKSIA

Keihäskarnevaalien leirikilpailut Pihtipudas 2.7.2016 TULOKSIA

80. Juhannuskisat Saarijärvi 26.6.2016 TULOKSIA

Eliittikisat Kuortane 25.6.2016 TULOKSIA

Juhannuskisat Ikaalinen 24.6.2016 TULOKSIA

Jyväskylä Games Jyväskylä 22.6.2016 TULOKSIA

Aluemestaruusviestit Saarijärvi 20.6.2016 TULOKSIA

Eliittikisat Lapinlahti 19.6.2016 TULOKSIA

Alavuden kansalliset Alavus 18.6.2016 TULOKSIA

Nuorten eliittikisat Janakkala 18.6.2016 TULOKSIA

Pk-kilpailut Orivesi 16.6.2016 TULOKSIA

Vattenfall 1.osakilpailu Jämsä 15.5.2016 TULOKSIA

Karis Telefon Games Tähtikisat Raasepori/K 12.6.2016 TULOKSIA

Youth Athletics Games Espoo/Leppävaara 10.-12.6.2016 TULOKSIA

Paunusprintti Jämsä 5.6.2016 TULOKSET

Pk-kilpailut Orivesi 9.6.2016 TULOKSIA

Aluekilpailut Mikkeli 7.6.2016 TULOKSIA

Sisulisät Orivesi 2.6.2016 TULOKSIA

Nuorten eliittikisat Valkeakoski 1.6.2016 TULOKSIA

Paavon kisa Saarijärvi 29.5.2016 TULOKSIA

Toukokuun Nuorisokisat Äänekoski 28.5.2016 TULOKSIA

Lahden seudun pm-moniottelut 9-15-v Heinola 28.5.2016 TULOKSIA

Valtakunnalliset KLL-maastot Vierumäki 25.5.2016 TULOKSIA

Toukokuun aluekilpailut Jyväskylä 24.5.2016 TULOKSIA

Pm-sisumaastot Suolahti 14.5.2016 TULOKSIA

Sisulisät Orivesi 12.5.2016 TULOKSIA

SM-maastot Vöyri 8.5.2016 TULOKSIA

Flying Finns Junnumaastot Vöyri 7.5.2016 TULOKSIA

Leirikilpailu Potchefstroom RSA 21.1.2016   TULOKSIA

Leirikilpailu Potchefstroom RSA 14.1.2016   TULOKSIA

syyskuu 2020
M T K T P L S
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 1 2 3 4

Noname

UPM