Aikataulu

Kilpailujen aikataulu TÄSSÄ

Eräjaot TÄSSÄ

La 30.7.2022

Juoksut                             Pituus  

                                          10:00 P10,11

10:20 P13  200m aj            10:50 T12,13                      

10:25 T12  200m aj            12:00 T15                Kuula         

10:30 T13  200maj                                           12:00 T13,12              

11:00 P15  300m aj                                           15:20 T/P9 

11:10 T15  300m aj                                           16:00 T10,11

11:30 P9    40m ae  (2erää)                                16:40 T15

11:40 T9    40m ae  (2erää)            

12:00 T10  60m ae T10(2erää)    Kolmiloikka            Moukari

12:10 T11  60m ae (2erää)           13:00 P12,13             10:00 T/P15

12:10 T11  60m ae (2erää)           13:40 T10,11             11:00 P10-13 

12:20 T12  60m ae (2erää)          14:50 P15                        

                                     

                                                   Korkeus                    Keihäs

13:50 P9  40m lk                        10:00 T/P9               13:50 P12,13,15

14:00 T9  40m lk                        10:50 T/P10,11        15:00 T/P9

14:20 P10 60m lk                      12:00 P15                 15:50 T12,13      

14:30 T10 60m lk                     15:30 P12,13            

14:40 P11 60m lk                          

14:50 T11 60m lk                       Seiväs                       Kiekko

15:00 P12  60m lk                      13:10 T13,12             12:40 T/P10,11

15:10 P13  60m lk        

15:20 T12  60m lk         

15:30 T13  60m lk       

15:50 P15 100m lk                

16:00 T15100m lk

16:30 P/T 15 1500m ej  


su 31.7. klo 11:00

 

Juoksut                                  3-loikka

11:00 P15   100maj                 11:00 T12,13

11:20 T15    80maj(2erää)       12:00 T15

11:40 T12    60maj                  12:50 P10,11

11:45 T13    60maj                

11:50 P12,13 60maj                  Pituus  

12:20 T11    60maj(2erää)         13:30 T11

12:30 T10    60maj(2erää)         14:30 T10

12:40 P10,11 60maj                  15:20  P12,13,15

                                                 16:20  T/P9  (I ja II hyppypaikat)

13:00 T15 800m                  

13:10 P15 800m                         Seiväs

13:25 T9 150m     (3erää)          11:00 T/P10,11    

13:40  P9 150m    (2erää)           12:30 P12,13,15        

13:50 T10 150m    (2erää)               

14:05 P10 150m                         Korkeus                       

14:10 T11 150m    (2erää)          13:40 T12,13

14:20 P11 150m                         14:30 T15

14:30 P12  200m                  

14:40  P13 200m                     

14:50 T12 200m                       Moukari         Keihäs  

15:00 T13 200m                      13:30 T12,13      15:15 T15

15:15  T15 300m                     14:10 T10,11      16:00 T/P10,11

15:25 P15 300m                      14:40 T/P9


15:50 T9       1000m              Kiekko              Kuula

16:00 P9        1000m              11:00  P12,13      15:20  P10,11    

16:20 T12     1000m               11:40 T/P9         16:00  P15,13,12             

16:30 P12,13 1000m               12:10  T12,13        

16:40 T/P10 1000m                12:40  T/P15

16:50 T/P11 1000m                            

17:00 P15     2000m